.
 
Hlavní strana
Aktuality
Jak využít služby
Kompletní služby
Ceník služeb
Další služby
Koupě vozidla v SRN
Nezávislá konzultace
Kontakt
 
 

  Jak využít služby

  Automobil Vám vybereme na základě Vašich parametrů např.: značka, rok výroby, barva, atp.   Zašleme Vám nabídku vozidel včetně fotografií odpovídající Vašim požadavkům po Vašem   odsouhlasení, zaplacení provize a složení zálohy v minimální výši 33% Vám automobil dovezeme a   poskytneme všechny potřebné služby spojené s dovozem a řádným zapsáním vozidla do registru v   ČR. Po dovezení vozidla doplatíte zbytek ceny a poplatky zaplacené úřadům. Pro vás je vše bez   starostí.

  nebo

  Vyhledáte si automobil na internetových stránkách např.: www.mobile.de, poté nás kontaktujete a   po zaplacení provize a složení zálohy v minimální výši 33% Vám automobil dovezeme a poskytneme   všechny potřebné služby spojené s dovozem a řádným zapsáním vozidla do registru v ČR. Po dovezní   vozidla doplatíte zbytek ceny a poplatky zaplacené úřadům.

  Klient má ve všech případech možnost jet také do zahraničí a sám se rozhodnout o koupi   automobilu. Pokud klient nejede, rozhodujeme o koupi na základě technického stavu a případné   telefonické konzultaci s klientem my a to zcela nezávisle, neboť provize je již zaplacena. V případě,   že se klient rozhodne automobil nekoupit má na další provizi slevu, ve výši 20%! Tím je zajištěna   naše naprostá nazávislost při konzultaci o stavu automobilu.

  Na zálohu a provizi vystavujeme vždy řádné doklady, poplatky jsou doloženy doklady od konkrétních   úřadů.

© Dovoz aut Olomouc
Optimalizováno pro Internet Explorer 6.x a vyšší, Firefox 2.x, 3.x